
Slovensko, krajina bohatá na prírodné krásy, ponúka nespočetné možnosti pre oddych a rekreáciu. Jednou z obľúbených foriem relaxu je prenájom záhradných chatiek, najmä ak sa nachádzajú v blízkosti jazera. Táto kombinácia poskytuje ideálne podmienky pre únik z mestského ruchu, načerpanie nových síl a aktívne trávenie voľného času v prírode. Či už hľadáte miesto pre rodinnú dovolenku, romantický víkend vo dvojici alebo dobrodružnú dovolenku s priateľmi, prenájom záhradnej chatky pri jazere je skvelou voľbou.
Prenájom záhradnej chatky pri jazere má mnoho výhod. Okrem blízkosti k vode, ktorá ponúka možnosti kúpania, člnkovania, rybolovu a iných vodných športov, poskytuje aj priestor pre relaxáciu v prírode, grilovanie, turistiku a cykloturistiku v okolí. Záhradné chatky sú často vybavené všetkým potrebným pre pohodlný pobyt, vrátane kuchyne, sociálneho zariadenia a vonkajšieho posedenia.
Ponuka záhradných chatiek na prenájom je široká a rozmanitá. Nájdete chatky rôznych veľkostí, štýlov a úrovní vybavenia, od jednoduchých a útulných až po luxusné a komfortné. Niektoré chatky sú situované v tichých a odľahlých lokalitách, iné v blízkosti obcí a miest s dobrou dostupnosťou k službám a atrakciám.
Zemplínska Šírava je jednou z najväčších vodných plôch na Slovensku a obľúbenou destináciou pre rekreáciu a vodné športy. V okolí Šíravy sa nachádza množstvo záhradných chatiek na prenájom, ktoré ponúkajú ubytovanie pre rodiny, páry aj skupiny priateľov. Chata na prenájom Zemplínska Šírava sa nachádza v pokojnej lokalite nad reštauráciou Salaš, v blízkosti Thermal Parku Šírava, vodnej nádrže Šírava a zábavného centra Anima. Chata na prenajom - Sirava Kamenec ponúka prenájom kompletne zariadenej chaty.
Chata Ariel Duchonka na prenájom ponúka príjemný oddych a možnosť osláv. Cena je 170 eur/objekt/noc, pri jednej noci je cena 200 eur/objekt/noc. Na jednu noc prenajímajú len výnimočne.
Prečítajte si tiež: Príjem dôchodcu zo zamestnania
Chata LIPTOVIA prenajmeme chatu LIPTOVIA v krásnom prostredí na Liptove pri lese nad obcou Liptovská Porúbka. Chata je vstupnou bránou Národného parku Nízke Tatry a ponúka turistiku v okolitej prírode, neďaleko sa nachádzajú aquaparky Tatralandia, Bešeňová. Horský hotel sa nachádza v národnom parku Nízke Tatry pri minerálnom jazere Kyselka.
Ubytovanie v prostredí Štiavnických vrchov v blízkosti mesta Banská Štiavnica. Zabehnutý penzión pri jazere so 4 chatkami | Štiavnické Bane.
Chata Terchová ponúka prenájom chaty v Terchovej (časť Biely potok). Chata na prenájom pre 4 osoby v Martine ponúka jedinečné ubytovanie obklopené prírodou a nádhernými výhľadmi! chatka Sidehill je situovaná uprostred malebnej prírodnej scenérie na mieste s úžasným výhľadom na Malú aj Veľkú Fatru.
Okrem prenájmu existujú aj iné možnosti, ako si užiť pobyt v záhradnej chatke pri jazere. Niektorí ľudia preferujú kúpu vlastnej chatky, ktorá im poskytuje väčšiu slobodu a flexibilitu. Iní hľadajú pozemky v blízkosti jazera, kde si môžu postaviť vlastnú chatu podľa svojich predstáv.
Predaj záhradnej chaty vo Zvolene v Sekierskej doline ponúka murovanú a kompletne podpivničenú chatku. HALO reality ponúka na predaj útulnú, dvojpodlažnú záhradnú chatku v obľúbenej lokalite Lutila. TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatku nachádzajúcu sa v pokojnej a vyhľadávanej časti Žilina - Vranie. FINREA ponúka záhradu s dvomi chatkami v Martine, 390m2. Ponúkame na predaj krásnu drevenú chatku postavenú na betónových základoch, nachádzajúcu sa v tichej a pokojnej časti záhradkárskej osady martin - Karvaša Bláhovca.
Prečítajte si tiež: Kreslá pre seniorov: prenájom
Ponúkame na predaj peknú, rovinatú, oplotenú záhradu. Rozmer 45x20m. Pozemok sa nachádza v tichej, neprejazdnej uličke v záhradkárskej oblasti “Pánska pastva” v Šaci, len 10km od Košíc. Pozemok Dražkovce - Dolina 868m2 + podiel na ceste. Ponúkame Vám na predaj pozemok pozostávajúci z dvoch vedľa seba stojacich parciel o celkovej výmere 1108 m2, na okraji obce Konské, okr. martin v prekrásnom prostredí Veľkej Fatry. Predám záhradu v Dolných Krškanoch (za areálom bývalej Plastiky) na rovinatom slnečnom pozemku o výmere 380m2 + podiel na súkromnej prístupovej ceste.
Hľadám prenájom s možnosťou odkúpenia. Vezmem do prenájmu chatu, dom s možnosťou neskoršieho odkúpenia. Cena len prenájmu okolo 550eur. Cena nájmu s možnosťou predaja viac. Predáme pozemok s vinicou a chatkou pri Podhájskej.
Pri výbere záhradnej chatky na prenájom je dôležité zvážiť niekoľko faktorov:
Prečítajte si tiež: Možnosti rekreácie