Priestory na prenájom v Seredi: Prehľad trhu s nehnuteľnosťami

Sereď, dynamicky sa rozvíjajúce mesto s výhodnou polohou, ponúka široké spektrum priestorov na prenájom. Či už hľadáte byt, dom, kanceláriu, sklad alebo výrobnú halu, v Seredi a jej okolí nájdete rozmanité možnosti. Tento článok poskytuje komplexný prehľad o aktuálnej situácii na trhu s nehnuteľnosťami v Seredi, s dôrazom na priestory na prenájom.

Byty na prenájom v Seredi

Ponuka bytov na prenájom v Seredi je rôznorodá, od moderných 2-izbových bytov v novostavbách až po priestrannejšie 3-izbové byty v starších bytových domoch.

2-izbové byty:

  • Exkluzívny, zariadený 2-izbový byt v novostavbe na sídlisku Meander je k dispozícii na prenájom. Byt má rozlohu 53 m2 a pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývačkou, spálne, komory, WC, kúpeľne a lodžie. Kuchynská linka je robená na mieru.
  • Realitná kancelária ponúka na prenájom v novostavbe Meander 2-izbový byt zariadený s balkónom a parkovacím miestom.

3-izbové byty:

  • Na Kukučínovej ulici (Meander) je k dispozícii na prenájom čiastočne zariadený 3-izbový byt s úžitkovou plochou 67,8 m2.
  • Priestranný 3-izbový byt s komorou a 2x pivničnými priestormi sa nachádza v tehlovom bytovom dome na ulici Fándlyho. Byt má premyslenú dispozíciu a vzdušné priestory.

Domy na prenájom v Seredi a okolí

Okrem bytov je v Seredi a okolí možné prenajať si aj rodinné domy.

  • V Dvorníkoch pri Hlohovci je na predaj priestranný rodinný dom s rozľahlým pozemkom.
  • V Šúrovciach je na predaj 3-izbový rodinný dom s altánkom na pozemku o výmere 3606 m2.

Komerčné priestory na prenájom v Seredi

Sereď ponúka široké možnosti prenájmu komerčných priestorov, vhodných pre rôzne podnikateľské aktivity.

Kancelárske priestory:

  • Na prenájom sú priestory vhodné na malú výrobu alebo ako kancelárske priestory. Jedná sa o dve miestnosti o rozlohe 1x34 m2 a 1x17 m2, každá miestnosť má vlastnú kuchynskú linku. Priestory budovy sú zabezpečené poplašným zariadením a kamerovým systémom.
  • Priestor na Pribinovej ulici je vhodný ako kancelária, obchodný priestor či priestor na predaj tovarov a služieb. Priestory na prenájom sa nachádzajú aj v Dome kultúry.

Obchodné priestory:

  • Na Bratislavskej ulici je na prenájom jednopodlažná obchodná budova o rozlohe 425 m2, vhodná ako sídlo spoločnosti, IT firmy, predajňa s showroomom.
  • Na Hornomajerskej ulici sú na predaj obchodné priestory nachádzajúce sa v polyfunkčnom objekte. Celková podlahová plocha priestorov predstavuje 107,42 m2.

Skladové a výrobné priestory:

  • V Seredi je na prenájom hala o rozlohe 288 m2, vhodná ako sklad alebo pre malú výrobu. Hala sa nachádza v zabezpečenom areáli so samostatným alarmom.
  • Na prenájom je hala v Seredi pri železničnej stanici s rampou. Jej rozloha je 380 m2. Pred halou je voľná spevnená plocha.
  • Na prenájom sú skladové alebo výrobné priestory v objekte, kde sa nachádzajú 4 haly v rôznych rozlohách. K halám prislúcha priestranný dvor na manipuláciu. K prenájmu sú aj kancelárie.
  • Na prenájom je sklad-silo s kapacitou 2.000 ton. Jedná sa o štvorpodlažný objekt založený na železobetónových pätkách. Obvodové murivo je z pálených tehál.
  • Na prenájom je hala nachádzajúca sa v uzavretom areály v Seredi vhodná na výrobu, sklad, obchod. Hala má rozlohu 850 m2, kde cca 100 m2 predstavuje zázemie / kanceláriu, kuchyňu.
  • Na Cukrovarskej ulici je na prenájom samostatne stojaci čiastočne podpivničený objekt - budova o rozlohe 819 m2. Objekt má štyri samostatné vchody, sociálne zázemie, vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla. Je napojený na všetky IS + alarm.
  • V Šintave je na prenájom novovybudovaná skladová hala s plochou 215m2.

Iné priestory:

  • Na prenájom je budova na oplotenom pozemku pri vchode priemyselného areálu na rôzne podnikateľské účely. Budova je napojená na inžinierske siete: elektrina 220 a 380 V.
  • Na prenájom je atypická garáž.
  • Možnosť ubytovania v centre mesta Sereď v rodinnom dome, ideálna voľba pre robotníkov, obchodných cestujúcich aj turistov. K dispozícii sú izby pre jednu až dve osoby.

Ceny prenájmov v Seredi

Priemerná cena nehnuteľnosti v lokalite Galanta, Sereď je 49 eur. Najlacnejšia nehnuteľnosť má hodnotu 49 eur a najdrahšia sa predáva až za 49 eur. Priemerný byt si viete prenajať za 620 eur/mesiac a priemerný dom sa prenajíma za cenu 650 eur/mesiac. Pri celkovej rozlohe je priemerná cena 5 eur za meter štvorcový a pri podlahovej - úžitkovej ploche je to 5 eur za meter štvorcový.

Prečítajte si tiež: Bezpečný a prístupný dizajn

  • Kancelárske priestory sa prenajímajú za 555,- eur s DPH.
  • Obchodno-komerčná budova na Bratislavskej ulici sa prenajíma za 1.800,- €/mes.
  • Hala o rozlohe 288 m2 sa prenajíma za 6,- €/m2/mes.
  • Hala v Seredi pri železničnej stanici sa prenajíma za 900,- €/mes.
  • Budova na podnikanie na Bratislavskej ulici sa prenajíma za 1.800,- €/mes.

Realitné kancelárie v Seredi

V regióne Galanta, Sereď pôsobí 5 realitných kancelárií, ktoré inzerujú na realitnom portáli ZoznamRealit.Sk. Tieto realitné kancelárie vám môžu pomôcť pri predaji, kúpe či prenájme nehnuteľnosti. Realitné ponuky inzerujú realitné kancelárie.

Investičné príležitosti v Seredi

Okrem prenájmu ponúka Sereď aj zaujímavé investičné príležitosti v oblasti nehnuteľností.

  • Na predaj je logistický park s rozlohou 37.804 m2 v Seredi.
  • Na predaj je moderná administratívno-obchodná budova s rozsiahlymi skladovými priestormi v Hlohovci, v blízkosti Serede.
  • Na predaj je nehnuteľnosť, kde roky sídlila úspešná firma s e-shopom.
  • Na predaj sú 2 samostatné byty v jednom dome.
  • Na predaj je atraktívny obchodný / administratívny priestor v centre diania - na pešej zóne priamo pri autobusovej stanici v Dunajskej Strede.
  • Na predaj je rodinný dom s potenciálom pre bývanie aj investíciu.
  • Na predaj je štýlový rodinný dom v Dunajskej Strede.
  • Na predaj je krásne zrekonštruovaný 3-izb. rodinný dom.
  • Na predaj je nadčasový 4-izbový rodinný dom v Prúdoch Sereď.
  • Na predaj je veľký 5 izbový rodinný dom v Seredi.
  • V modernej a sebestačnej obytnej zóne Prúdy Sereď sa nachádza exkluzívny rezidenčný projekt Viladomy Púpavová.
  • Na predaj je novostavba rodinný dom Horné Zelenice.
  • Na predaj je garáž na ploche 62m2, z toho zastavaná plocha 34m2, s vlastnými elek.hodinami.
  • Na predaj je parádny pozemok s mobilným domom v Seredi.

Prečítajte si tiež: Analýza ponuky prenájmov v Rudňanoch

Prečítajte si tiež: Judikáty k prenájmu nebytových priestorov

tags: #priestory #na #prenajom #sered